Ši svetainė neveikia pilnu pajėgumu su jūsų naudojama naršykle. Rekomenduojame pakeisti ją Edge, Chrome, Safari ar Firefox naršykle.

Perkant už 30€ siuntimas nemokamas

Apie

Merglow - tai natūrali, mokslu ir holistiniu požiūriu paremta kosmetika, sukurta harmoningam gyvenimo būdui.

Viskas tam, kad sukurtume ritualą Tavo odos alchemijai.

Merglow filosofija remiasi tikėjimu, kad odos priežiūra yra ne tik kasdienė rutina, bet ypatingas ritualas, siejantis vidinę būseną su gamtos pasaulio energija. Remiantis šiuo holistiniu požiūriu, mes sukūrėme veiksmingą odos priežiūros liniją, kurioje aukščiausios kokybės botaniniai ingredientai yra dermėje su mokslu ir tvarumu.


Įkūrėja

Pirmuosius botaninių produktų ingredientus Merglow įkūrėja Jorūnė atsivežė iš Prancūzijos regiono, esančio netoli Viduržemio jūros pakrantės. Jis atsispindi ir mūsų pavadinime. „Mer“ prancūziškai vadinama jūra įamžina unikalią mūsų veiklos pradžią, o „Glow“ kalba apie švytėjimą, kurį suteikia gamtos lobiais praturtinti produktai.

“Dėka klinikinės aromaterapijos studijų tradicinės medicinos universitete, supratau kiek daug vitaminų, naudingų mineralų, antioksidantų yra natūraliose medžiagose, kurios skatina sveiką odos švytėjimą, be agresyvaus šalutinio poveikio. Kiekvienas produktas perteikia holistinį požiūrį, sukeldamas vidinės ramybės ir odos atsinaujinimo Glow jausmą. Norėjau sukurti kosmetiką, kuri paskatintų žmogų pasinerti į juslinę savęs atradimo ir meilės sau kelionę, būtent dėl to aromaterapija užima svarbią dalį Merglow kosmetikoje, o formulių veiksmingumą sustiprinta biomedicinos tarptautinė mokslininkų komanda esanti Italijoje. Mano svajonė, kad Merglow kosmetika taptų ne tik veiksminga odos ritualo dalis, bet rūpinimosi savimi ir dėmesingumo šviturys”

Merglow vertybės

Kokybė

Merglow prekės ženklo vertybinis pamatas – kokybė. Atsakingai ne tik renkamės tiekėjus, iš kurių įsigyjame sertifikuotus ingredientus, tačiau taip pat kurdami Merglow kosmetiką bendradarbiaujame su akredituotomis mokslo institucijomis bei tyrimų laboratorijomis Lietuvoje bei Italijoje. Tai mums leidžia sukurti efektyvią, patikimą ir kokybišką kosmetiką, kurioje derinami botaninės kilmės ir biotechnologiniai, natūralūs, ingredientai, sukuriantys ilgalaikę vertę žmogaus odai.

Tvarumas

Viena pagrindinių mūsų vertybių – pagarba gamtai, todėl puoselėjame tvarumą visuose procesuose. Savo produktų gaminimui naudojame tik žmogui ir gamtai saugius ingredientus. Gamindami kosmetiką sąmoningai vengiame bet kokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar agresyvių sintetinių ingredientų. Įgyvendiname energiją taupančius kosmetikos gamybos procesus ir transportavimo metodus siekiant sumažinti anglies pėdsaką. Taip pat turime atliekų tvarkymo sistemą, kad gamybos proceso metu susidarytų kuo mažiau atliekų, ir mūsų planetą būtų švaresnė.Visos Merglow pakuotės yra iš perdirbamų ir tvarių medžiagų.

Sąmoningumas

Į tai, ką darome, mes žiūrime ne kaip į gaminius, bet kaip į kūrinius, skirtus ypatingiems, jaučiantiems ir sąmoningiems žmonėms, vertinantiems turinio energiją. Savo kūrinius kuriame dermėje su gamta ir žmonių bendryste, siekdami paskatinti žmonėse rūpintis savo oda harmonijoje kartu su gamta ir pačiu savimi. Būtent dėl to prie kiekvieno kosmetikos kūrinio rasite ritualą, skatinantį atsigręžti į save, siekti subalansuotos gyvensenos, gerbti savo kūną ir gamtą kuriant kasdienius lėtus odos ritualus.


Merglow misija – kurti inovatyvią, natūralią, aukščiausios kokybės kosmetiką, kuri paverstų odos priežiūros rutiną ritualu.

Krepšelis

Sveikiname! Jums priklauso nemokamas siuntimas. Liko tik €30 iki nemokamo siuntimo
Duagiau prekių neturime